O nas/ współpraca


Naszą pasją są lecznicze właściwości pożywienia {a szczególnie tradycyjne sposoby poprawy zdrowia i utrzymania zdrowia w oparciu o żywienie} oraz przygotowywanie zdrowych i smacznych potraw. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do czytania, komentowania i kontaktu.
Józef i Sebastian Kmiecik


Józef Kmiecik
Posiada bogate doświadczenie w zakresie: organizacji żywienia zbiorowego w placówkach leczniczych, technologii przygotowania potraw, technologii piekarnictwa, prowadzenia szkoleń kulinarnych, wdrażania systemu bezpieczeństwa żywności HACCP. Rozwija własne podejście do żywienia prozdrowotnego. Wdrożył żywienie według diety warzywno-owocowej i makrobiotycznej w ośrodku Profilaktyczno-Rehabilitacyjnym im. o. Pio w Radawie k/Jarosławia i w ośrodku Villa Carpatia w Żołyni k/Rzeszowa.

Sebastian Kmiecik
Profesjonalnie naukowiec, dr hab. nauk chemicznych, zajmujący się badaniami z zakresu chemii i biologii na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnym czasie poznaje tradycyjne metody zdrowego trybu życia, leczenia i żywienia. 
Autor czarnarzepa.pl, współtwórca lokalnazywnosc.pl


Statystyki (na dzień 01.07.2016):
  • blog 
    • około 50 tys. odsłon miesięcznie
    • około 2.2 mln odsłon do tej pory (od 2010) 
  • profil na facebook-u
    • około 8 tys. fanów


Kontakt w sprawie współpracy lub reklamy na stronie (tylko wybrane ogłoszenia związane z tematyką strony):

Creative Commons License O ile nie podano inaczej, treści i zdjęcia tu opublikowane są własnością autorów dietawarzywnoowocowa.pl